ромадська організація «Центр підтримки та захисту ветеранів, осіб з інвалідністю та внутрішньо переміщених осіб» здійснює реалізацію Програми підтримки розвитку підприємництва ветеранів та членів їхніх родин «Мрії без меж».
Проект втілюється у життя за підтримки Українського Ветеранського Фонду та «Єднання» у межах проекту «Ініціатива секторальної підтримки громадського суспільства», що реалізується ICAP Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права, підтримці Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) у партнерстві з ВМГО «Соціальний вектор», Державною агенцією промоції культури України і ГО «Український центр розвитку культур «Єднання».
«Мрії Без Меж» - безкоштовна навчальна програма для ветеранів, які бажають зробити перші кроки у започаткуванні власної справи або мають намір працювати із своєю кар’єрою або змінити місце роботи. Тренінгова програма покликана допомогти ветеранам, які хочуть створити та розвинути власну справу в Україні, досягти фінансової незалежності.
Запрошуємо 28 ветеранів/ветеранок війни, які втратили працездатність внаслідок поранення, контузії або каліцтва, отриманих на фронті; ветерани/ветеранки українсько-російської війни, які мають інвалідність, а також члени їхніх родин до участі у підтримці розвитку підприємництва.
Основні заходи/навчання відбуватимуться в м. Київ 14-17 червня 2024 року.
На період проведення заходу організатори покривають всі витрати, пов’язані із проживанням та харчуванням учасників. Оплата проїзду здійснюється за власний рахунок учасників.
Відбір учасників відбуватиметься на основі якісної заявки, яку можна знайти за посиланням: