Шановні мешканці громади! Вітаємо вас із Днем Європи!
Відзначення цього дня в Україні – це ознака єднання нашої держави з іншими країнами Європи за духом, історією та цінностями, адже українці є невід’ємною частиною європейської спільноти.
Тепер ми будуємо спільне майбутнє, за яке наша країна платить непомірно високу ціну на фронті, де зусиллями своїх найкращих синів і доньок захищає від російського агресора не тільки національну безпеку, а й спокій усіх західних країн.
Щиро вдячні в цей день європейським партнерам за руку допомоги та підтримки, яку вони простягнули у важкий для України час. Віримо, що ми зможемо пройти через будь-які труднощі, якщо триматимемося разом, якщо головними для нас залишаться принципи поваги до людської гідності, демократії та верховенства права.
Зичимо всім нам єдності та незламної віри в Перемогу України!
З повагою,
міський голова Віталій Гринчук та депутати Узинської міської ради