Узинська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район, місто Узин
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Мені скоро виповнюється 60 років, я – учасник бойових дій. Чи можу я вийти на пенсію, якщо маю не 31 рік, а 25 років страхового стажу?

Дата: 29.01.2024 09:45
Кількість переглядів: 11

Відповідно до статті 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” тривалість страхового стажу, що дає право призначити пенсію за віком після досягнення віку 60 років у 2024 році, становить не менше 31 року.

Водночас згідно з пунктом 4 частини першої статті 115 зазначеного Закону право на призначення дострокової пенсії за віком мають учасники бойових дій після досягнення чоловіками 55 років та за наявності страхового стажу не менше 25 років.

Враховуючи зазначене, Ви як учасник бойових дій за наявності страхового стажу не менше 25 років маєте право на призначення пенсії за віком.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь