Узинська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район, місто Узин
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Руслан Кравченко: На Київщині вже відновили понад 15,3 тис. об'єктів, пошкоджених росіянами – брифінг КОВА

Дата: 09.12.2023 19:28
Кількість переглядів: 201

Це понад половину пошкоджених об'єктів. Про це під час брифінгу повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко.

Основна частина відновленого – майже 14 тис. обʼєктів – житловий фонд. Вібудова триває щодня і є під постійним контролем. Прозорість та підзвітність – запит суспільства і міжнародних партнерів.

 Цього тижня в Бориспільському районі провели другу виїзну нараду робочої групи «Прозорість та підзвітність». Проаналізували майже 300 тендерних закупівель, оголошених громадами.

Такі виїзні наради групи відбудуться в усіх районах. Уже провели в Бучанському районі.

 Деталі – тут 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь