Участь Узинської громади в проєкті «Німецько-український агрополітичний діалог»
Узинська міська територіальна громада – одна з восьми пілотних громад України, яка відібрана для участі в проєкті «Німецько-український агрополітичний діалог» (АПД) при Національній асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України «Дорада», за підтримки Всеукраїнської асоціації громад. Метою проєкту АПД є підвищення конкурентоспроможності українського сільського господарства, аналіз аграрного потенціалу громад з метою його нарощення та створення сталого аграрного розвитку території.
З 2022 року фахові представники Узинської міської ради поглиблювали свої знання та навички, обмінювались досвідом, вивчали кращі практики громад, а також розпочали розробку інвестиційних документів для покращення аграрного розвитку на території Узинської громади.
В рамках реалізації проєкту АПД 04 липня 2023 року Урядом Німеччини було передано Узинській міській раді меблі та офісну техніку для оснащення кабінету спеціалістів з агропромислового розвитку. На час дії проєкту фахівці зможуть користуватися сучасною технікою та інвентарем, що зробить умови праці більш комфортними та розширить спектр можливостей в роботі.
Дякуємо за підтримку та співробітництво!