Вітаємо з Днем матері!
Від усієї Узинської громади щиро вітаємо з весняним святом – Днем матері!
За всі роки незалежності, у час війни, горя та болю кожен українець святкуватиме цей день з особливими відчуттями. Велика любов до матері України надихає сьогодні мільйони українців на героїчну боротьбу. Саме любов до матері, яка дала тобі життя, вселяє силу й прагнення перемогти.
Як сильно стискається материнське серце від кожного звуку у телефонній слухавці, коли з того боку не відповідають. Як завмирає ніжне материнське серце, коли її дитина в небезпеці. Яке велике випробування для мами відправляти свого сина чи доньку на війну.
Молитви мільйонів українських матерів невидимим омофором вкривають і захищають Україну, кожного воїна, кожну сім’ю й дитину.
Ми схиляємо голову перед усіма матерями! Немає нічого сильнішого, ніж свята материнська любов.
Материнське серце – це прозорий і тендітний, крихкий та ніжний кришталь, що плаче гарячими сльозами і щоразу розбивається від туги за дітьми. Материнське серце – це мужня та горда пісня, що вічно звучить, лише змінюючись протягом життя дітей від колискової до тужливої пісні пам’яті. Це й міцна криця, що завжди та будь-що захищатиме свою сім’ю, однак має рубці та тріщини від кожного, навіть найменшого болю, що ніколи не затягнеться.
Нині і завжди дякуємо матерям, діти яких захищають нашу країну від кривавого чобота окупантів. Щирі співчуття та безмежна вдячність лунає для матерів, сини та доньки яких стали героями цієї не справедливої війни та поклали життя за незалежність, волю та майбутнє України.
У цей день хочемо побажати перемоги, міцного здоров’я вам і вашим дітям! Злагоди у сім’ях! Опіки та благодаті від Богородиці!
З повагою,
міський голова Віталій Гринчук та депутати Узинської міської ради