З Днем Державного Прапора України!
Дорога Узинська громадо!
23 серпня ми вшановуємо один із офіційних символів суверенітету нашої країни – Державний Прапор України.
Саме влітку, коли наші українські землі відображають кольори державного прапора, ми відзначаємо це свято. Бо наш Прапор – це символ споконвічних цінностей: мирного неба та щедрої пшеничної ниви! Він уособлює минуле, сьогодення і майбутнє нашої великої держави! Ми бережемо та шануємо його як найвищу національну святиню!
Сьогодні, в умовах збройної агресії російської федерації проти України, наш народ під синьо-жовтим стягом кров’ю виборює свою незалежність і суверенність.
Під рідним знаменом український народ утвердив віковічну мрію багатьох поколінь про державність, соборність та самостійність. Із ним ішли і йдуть у бій, за нього віддавали та віддають життя! Він надихає нас на наукові відкриття, спортивні перемоги, професійні досягнення, допомагає гідно долати всі виклики часу!
Віримо, що єдність народу України допоможе відновити спокій та мир на рідній землі і захистити незалежність та свободу держави. Переконані, що завдяки мужності українського народу ми зможемо гідно пройти ці тяжкі часи! Ми обов’язково переможемо російського окупанта!
З нагоди свята бажаємо всім миру і добробуту! Нехай завжди в наших серцях живе почуття гордості за нашу державу, а Прапор України майорить над мирною, щасливою і сильною країною!
Слава Україні! Героям Слава!
З повагою,
міський голова Віталій Гринчук та депутати Узинської міської ради.