З Днем підприємця!
Шановні підприємці Узинської міської територіальної громади!
Вітаємо вас з професійним святом! Підприємництво є запорукою економічного зростання країни, головним джерелом нових робочих місць, насичення ринку вітчизняними товарами і послугами, основою для формування середнього класу. Підтримка малого та середнього підприємництва є визначальним пріоритетом в стратегії розвитку й нашої громади.
Тож дозвольте, дорогі друзі, від щирого серця подякувати вам за сумлінну працю, наполегливість та високі досягнення.
Щиросердечно бажаємо витримки, оптимізму, невичерпної наснаги у праці. Нехай кожна започаткована вами справа буде успішною. Щастя, здоров’я й благополуччя вам та вашим родинам!
З повагою,
міський голова В. Гринчук та депутати Узинської міської ради