Жінки: шлях до зростання та економічної безпеки
На території Узинської міської територіальної громади в тісному партнерстві зі службою у справах дітей та сім’ї Узинської міської ради стартував проєкт «Конвіктус» .
«Конвіктус Україна» — організація, яка створює ефективні сервіси здоров’я у суспільстві та підтримує вразливі категорії населення. «Конвіктус» є надійним партнером державних установ, надає допомогу жінкам.
Для кого працюватиме проєкт Для сільських жінок, жінок ромської національності, жінок з інвалідністю, жінок, які постраждали від гендерно зумовленого насильства, ветеранок, вдів, одиноких матерів, тимчасово переміщених осіб.
Проєкт залучатиме до участі також і чоловіків, членів родини жінок, інших мешканців громади.
26 лютого 2021 року в Узинській громаді в рамках проекту була проведена зустріч, де одним з обговорюваних ключових питань були проблеми покращення можливостей працевлаштування для жінок з найбільш вразливих груп населення нашої громади.