Узинська громада

Київська область, Білоцерківський район, місто Узин

Повідомлення для споживачів про намір зміни тарифів на послуги теплопостачання, які надає КП «ВУ ЖКГ-1»

Дата: 09.11.2018 10:10
Кількість переглядів: 820

   Комунальне підприємство  «ВУ ЖКГ-1»  згідно рішення Узинської міської ради  від 08 вересня 2009 року № 78 «Про затвердження переліку  житлово-комунальних послуг у житловому фонді м. Узин та визначення виконавців» надає послуги   з централізованого опалення для населення та послуги з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії для усіх груп споживачів.

   Послуги підприємства реалізується трьом категоріям споживачів. В даний час реалізація послуг має наступну складову:

1. Населенню –  79,8 % від загального обсягу реалізації;

2. Бюджетним організаціям –  17,2 %;

3. Іншим споживачам –  3  %.

   Метою розробки та впровадження підвищення тарифу є приведення діяльності комунального  підприємства «ВУ ЖКГ-1», яке надає послуги з  теплопостачання до економічно обґрунтованого рівня.

    Обґрунтування необхідності встановлення  скоригованих тарифів на послуги теплопостачання.

   Діючі тарифи на послуги з  теплопостачання  для усіх груп споживачів  були встановлені в березні 2017 року.  В вересні 2017 року тарифи на послуги для  бюджетних установ та інших споживачів були скориговані  по  складовій «природний газ» у зв»язку із зміною  його ціни.   

   За період, що минув від затвердження тарифу    пройшли  такі зміни  у витратах:  підвищенням мінімальної заробітної плати з 01 січня 2018 року з 3200 грн. до 3723 грн. ,  підвищенням тарифу на електроенергію ,підвищенням вартості природного газу для населення, підвищенням вартості матеріальних витрат та послуг сторонніх організацій.

   Таким чином, обставинами, що змушують  підприємство переглядати тарифи для усіх груп споживачыв є зростання витрат на:

           - підвищення мінімальної заробітної плати  з 01 січня 2018 року з 3200 грн. до 3723 грн., що відбулася в рамках змін діючого законодавства, на 16,3%, питома вага у витратах  складає 15,1%;

           - підвищення вартості природного газу для населення   з 6809,64 грн/тис.м3   до 8361,85 грн/тис.м3, що відбулось в рамках змін  цін постачальника, на 22,8%, питома вага у витратах складає  74,2 %;

           -  зменшення вартості  природного газу для бюджетних установ та інших споживачів з 10368,36 грн/тис.м3  до 8361,85 грн./тис.м3, що відбулось в рамках змін цін постачальника, на 24,0 %,  питома вага у витратах  складає 74,2%

           -  підвищення тарифу на електроенергію з    з 2,157 грн/кВт до 2,557 грн/кВт, що відбулася в рамках змін діючого законодавства, на 18,5 %, питома вага у витратах складає    5 %;

           -  зростання  інших матеріальних витрат  та послуг  в середньому на 45 %, питома вага у витратах складає  14 %.

  Подальше застосування діючих тарифів не відповідає  фактичним витратам підприємства, що призвеле  до виникнення збитків .

   Враховуючи вищевикладене, виникла об’єктивна необхідність коригувати тарифи на послуги з теплопостачання для усіх груп споживачів  виключно на різницю в зростанні ціни на  природний газ та електроенергію, зростання витрат на оплату заробітної плати та зростання цін на придбання матеріалів та послуг,  між запланованими та діючими.

   Відповідно до таких змін ,  що призвело до зростання  собівартості послуг, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» ,  підприємство,  яке має три  ліцензії на проведення своєї діяльності, сформувало тарифи  на послуги з виробництва теплової енергії, послуги з транспортування теплової енергії та послуги з постачання теплової енергії для  усіх груп споживачів.  

   Замінив саме ці статті у витратах на послуги тарифи  на  послуги з теплопостачання  для усіх груп споживачів змінилися наступним чином:

   Приведення тарифів на  послуги з теплопостачання  до рівня, що покриває економічно обґрунтовані витрати підприємства – є необхідним кроком для забезпечення надання послуг належної якості та можливості  проводити  100 % розрахунки  за спожиті енергоносії.

   Комунальне підприємство «ВУ ЖКГ-1» приймає зауваження  та пропозиції від фізичних  осіб протягом 10 календарних днів з дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифів за адресою: 09161, м.Узин, вул. Лесі Українки 20-а  Більш детальну інформацію про тарифи також можна дізнатися за вищезазначеною адресою.

В.о. начальника  КП «ВУ ЖКГ-1»                                  С.А. Тинянко

Гол.економіст                                                               К.Д. Мерзлякова


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь