Цікаве лідерське літо
25 липня, за сприяння Узинського міського голови В.Ю. Гринчука, розпочала роботу літня школа лідерів Узинської міської ОТГ на базі дитячого оздоровчого табору «Дружба» с. Трушки.
20 лідерів учнівського самоврядування нашої громади будуть активно відпочивати та навчатися протягом 7 днів. На дітей чекає насичена навчальна програма: тренінги, цікаві проекти та зустрічі, а також повноцінний відпочинок у оздоровчому таборі із комфортними умовами та 5-разовим харчуванням.
Вже в перший день діти стали активними учасниками тренінгу «Я-Лідер», який підготувала та провела педагог-організатор Малоантонівського НВО – Пустовойт В.П. Даний тренінг був стартом до проведення виборів лідерського активу дитячої ради Узинської громади (ДРУГ) на наступний навчальний рік. За результатами голосування головою дитячої ради обрано Коваленко Вероніку (Узинська ЗОШ №2), заступниками: Похилько Вікторію (НВК «Узинська гімназія») та Горбача Олександра (Узинська ЗОШ №2). Обрано також голів 5 робочих комісій:
- голова комісії спорту, туризму, екології та краєзнавства – Кучеренко Анастасія (НВК «Узинська гімназія»);
- голова комісії толерантності, волонтерства та духовного розвитку – Кухаренко Ніка ( Узинська ЗОШ №1);
- голова комісії культури, дозвілля, роботи з дітьми молодшого та середнього шкільного віку – Сухецька Богдана (НВК «Узинська гімназія»);
- голова комісії з питань загальної та позашкільної освіти – Гуцаленко Вікторія (Малоантонівське НВО);
- голова комісії преси, інформації та партнерських відносин – Цереленко Наталія (Узинська ЗОШ №5).
Бажаємо учасникам літньої школи лідерів учнівського самоврядування гарного відпочинку та якісних знань!