Знову з перемогою!
14-15 липня 2018 року в м. Житомир на березі ріки Тетерів в живописному місці Гідропарку проходив третій турнір Чемпіонату України з плавання на відкритій воді в категорії « МАЙСТЕРС» «Тетерів OPEN».
Представником від Узинського клубу « Білий Ведмідь» Узинської ОТГ в цьому турнірі був відомий плавець, багаторазовий Чемпіон і Призер Всеукраїнських та Міжнародних змагань, майстер спорту Зеленецький Сергій Вікторович, який в цьому турнірі на двох найскладніших дистанціях 5000 м з результатом 1:48:56.83 та 1500 м з результатом 0:31:07.68 завоював дві срібні медалі, а на дистанції 300 м став Чемпіоном запливу.
Попереду нові старти - 04-05 серпня 2018 року в Рівненській області на Білому озері, Сергій Вікторович візьме участь в унікальному заключному літньому запливі на дистанції в одну милю.
Вітаємо нашого чемпіона, бажаємо подальших успіхів
у спортивній кар'єрі!