Узинська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район, місто Узин
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Новини

27 Жовтня, 2022 р., 15:35
Жителі Київщини!  Вночі ворог пошкодив об’єкти енергетичної інфраструктури нашої області. Виведено з ладу низку критичних об’єктів.
27 Жовтня, 2022 р., 15:25
Право контролюючого органу під час проведення камеральної перевірки одноразової (спеціальної) добровільної декларації
27 Жовтня, 2022 р., 10:18
   Однією із проблем для оперативно-рятувальної служби «101» є хибні телефонні повідомлення про надзвичайні події. Винуватцями таких «жартів», на жаль, бувають і діти і дорослі. Специфіка оперативно-рятувальної служби полягає в тому, що вона не може залишати поза увагою жоден виклик. Іноді, поспішаючи на вигадане чиєюсь хворобливою уявою «мінування», «пожежу» чи ще якусь надзвичайну подію, рятувальники не в змозі надати оперативну допомогу тим, хто потребує її негайно. Адже одночасно може надійти повідомлення про реальну біду. У такому разі направлення підрозділів із одного виклику на інший призводить до втрати дорогоцінних хвилин, які вкрай потрібні постраждалим.
27 Жовтня, 2022 р., 10:16
  Наразі вже підготовлено 754 пункти обігріву, що знаходяться в кожній із 69 громад області. Вони функціонуватимуть у період зниження температури повітря, можливого відключення електроенергії або опалення. У наявності як стаціонарні, так і мобільні пункти обігріву.    У селах та селищах міського типу пункти обігріву розраховані на одночасне перебування до 30 осіб, у містах – до 300 осіб. Вони забезпечені приладами резервного живлення, у більшості випадків – генераторами. Дані приміщення також додатково оснащені пічками, електричними обігрівачами, тепловими пушками тощо.
27 Жовтня, 2022 р., 10:15
Для того, аби підтримати енергосистему після ворожих обстрілів та руйнувань енергетичних об’єктів, за розпорядженням НЕК «Укренерго» в Київській області щоденно відбуваються стабілізаційні відключення світла.  
26 Жовтня, 2022 р., 10:51
Допомога по вагітності та пологах від ФССУ зросла до майже 50 000 гривень
25 Жовтня, 2022 р., 14:07
   Застосування графіків відключень пов’язано з конкретною ситуацією, яка склалася в енергосистемі в певний момент. Команду на обмеження споживачів виконують оператори розподільчих мереж (обленерго), а надходить вона від головного диспетчерського центру «Укренерго».

Код для вставки на сайт

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь