Узинська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район, місто Узин
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Німецько-український агрополітичний діалог в Узинській громаді

Дата: 18.12.2023 16:35
Кількість переглядів: 170

       Узинська громада є однією з 8-ми пілотних громад України і з 2022 року бере участь у проєкті «Німецько-український агрополітичний діалог». Мета співпраці – підвищення спроможності громад щодо аграрного виробництва та сільського розвитку.      

    З 13 по 15 грудня в місті Узин проходив семінар-тренінг на тему: «Агроекономічний розвиток громади. Синергетичний ефект співпраці від локального до національного рівнів влади», організований проєктом Німецько-український агрополітичний діалог. Участь у заході взяли громади з Київщини, Івано-Франківщини, Вінниччини, Полтавщини та Одещини, а також організатори, експерти та тренери проєкту. Серед запрошених – представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, управління АПК та департаменту економіки КОДА, Всеукраїнської асоціації громад, заступник директора Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки». В онлайн-форматі до заходу долучилися представники Івано-Франківської, Одеської, Вінницької та Полтавської облдержадміністрацій, які мали можливість ознайомитися з результатами роботи своїх громад.

        Ця зустріч стала заключною у серії навчань, проведених проєктом АПД у цьому році. За підсумками роботи спеціалісти пілотних громад презентували свої напрацювання у вигляді агроекономічних паспортів та отримали практичні поради від фахівців, що реалізують аграрну політику в Україні.

       На початку семінару гостей привітав Узинський міський голова Віталій Гринчук, побажав плідної роботи та зазначив, що одним із пріоритетних напрямків громади є розвиток аграрного сектору та переробної промисловості. 

       В рамках заходу гості також мали можливість ознайомитись із роботою провідних підприємств громади, які здійснюють свою діяльність в агронапрямку, зокрема на чолі з міським головою відвідали ТОВ "Антонівський мʼясокомбінат", продукція якого реалізується в найбільших супермаркетах України, а також представлена на міжнародному ринку. Особливо цікавим для гостей було побачити, як підприємство із забійного цеху за 15 років перетворилось в одне з найпотужніших мʼясопереробних комбінатів регіону, який створює справжній український продукт, що відповідає європейським вимогам якості.

        Відвідали учасники заходу і ТОВ «Гама» в Блощинцях. Пекарня «Gama Fresh Sandwiches” є однією з найбільших вітчизняних виробників хлібобулочної продукції, яка вже понад 10 років успішно працює по всій Україні. Зупинятися на досягнутому товариство не збирається і вже випустило лінійку солодких продуктів та готових обідів.

       Наша громада, довівши свою спроможність, зацікавленість у розвитку територій, у т.ч. сільських, продемонструвала відкритість та готовність до співпраці задля розвитку та розбудови громади. 

      В черговий раз дякуємо проєкту «Німецько-український агрополітичний діалог», який за підтримки Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини співпрацює та допомагає громадам впроваджувати сучасні ідеї для розвитку аграрного сектору. Сподіваємось, що наше партнерство і надалі буде таким ефективним та успішним.

 Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь