Узинський центр ПМСД отримав гуманітарну допомогу
У цей нелегкий для України час весь світ єднається у відчайдушній Боротьбі з ненависним рашизмом. Небайдужі громадяни роблять усе, щоб забезпечити не лише військових, й мирне населення усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує.
Узинський центр первинної медико-санітарної допомоги вдячний всім, хто долучився до надання своєчасної та необхідної гуманітарної допомоги! Це організації «Українська громада в Норвегії», «Українська громада Східної Норвегії», Ukrainian Frontline Emergency Aid, Embassy of Ukraine in Norway, GloBee та P.U.T.E.I H.O.P.E. Дякуємо за підтримку Anatoliy Tanaschuk, Tor-Magne Stien Hagen, Elena Stabel, Alex Zaitsev, Vlad Kolpak, Alex Tyutchev, Paul Ross, Arnfinn Grønberg, Arsenii Zabirnyk, Anastasiia Serdeha, Ole A. Skipperud, Oleksii Shpylchyn, Sergiy Zamulko, Maryna Mellerud, Fabian Falch, Simon Johnsen, Steph Skjefstad, Tetyana Bondarenko, Oslo Kommune, Oslo Havn, Øystein Snekkerlien Maiara Andersen.
Працівники Центру висловлюють щиру подяку голові Узинської громади Гринчуку Віталію Юрійовичу та Глиняній Тетяні Анатоліївні за особисту фінансову допомогу, завдяки чому ми отримали гуманітарну допомогу в вигляді виробів медичного призначення, дезинфікуючих засобів, медичної апаратури, засобів для реабілітації маломобільних жителів громади та пацієнтів нашого центру.
Дякуємо всім, хто не залишається осторонь проблем тих, хто сьогодні потребує допомоги, хто вносить частку своєї душі і праці у спільну мету – перемогу над ворогом.
Перемога прийде обов’язково! Ми будемо наближати її разом - кожен на своєму фронті!