Прес-реліз управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області
11.05.2022
Фонд виплатив 651 млн грн щомісячних страхових виплат за квітень
Фонд соціального страхування України продовжує здійснювати страхові виплати за квітень – станом на сьогодні щомісячні виплати отримали майже 100 тисяч потерпілих на виробництві та членів їх родин. Загалом перераховано на банківські картки або доставлено листоношами вже 651 мільйон гривень квітневих страхових виплат.
ФССУ щомісяця фінансує страхові виплати для понад 190 тисяч осіб, які мають стійку втрату працездатності внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також для їх сімей.
Нагадаємо, такі виплати в повному обсязі компенсують потерпілим втрачений заробіток відповідно до ступеня втрати працездатності та фінансуються у наступному місяці за попередній. Фінансування виплат за квітень наразі продовжується.
Оперативна інформація про стан фінансування страхових виплат, лікарняних і декретних допомог оновлюється у телеграм-каналі ФССУ: https://t.me/socialfund.
Пресслужба виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України
Прес-реліз від 11.05.2022 р.
З початку року до управління соціального страхування Київщини надійшло 157 повідомлень про нещасні випадки/гострі профзахворювання
З початку року до відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області надійшло та зареєстровано 157 повідомлень (13 – зі смертельним наслідком) про нещасні випадки/гострі професійні захворювання (отруєння).
Порівняно з відповідним періодом минулого року кількість повідомлень про нещасні випадки/гострі професійні захворювання (отруєння) зменшилась на 58,9%, а кількість повідомлень про випадки зі смертельним наслідком зменшилась на 45,8%.
Це зумовлено зменшенням у 2,8 раза (практично втричі) кількості випадків інфікування медичних та інших працівників на COVID-19, роботи яких пов’язані з виконанням професійних обов’язків в умовах підвищеного ризику зараження збудниками інфекційних хвороб (коронавірусом SARS-CoV-2) та розслідуються як випадки гострого професійного захворювання. Повідомлень про такі випадки зареєстровано 118, в тому числі 2 – зі смертельним наслідком, що складає 75,2% від загальної кількості повідомлень.
Найбільша кількість повідомлень про випадки гострого професійного захворювання COVID-19 зареєстровано у відділенні у місті Біла Церква, Ірпінському та Білоцерківському відділеннях. Кількість повідомлень по цих трьох відділеннях складає 69,5% від кількості повідомлень про гострі професійні захворювання на COVID-19 по Київській області.
На підприємствах Київщини у страхових нещасних випадках найбільше постраждали жінки - 74,1%
На підприємствах Київської області кількість потерпілих у страхових нещасних випадках і в першу чергу гострих профзахворюваннях становить – 15 (25,9%) чоловіків та 43 (74,1%) жінок від загальної кількості.
Найбільше нещасних випадків і гострих профзахворювань сталося з працівниками таких професій: сестра медична (брат медичний) –9 (15,5%), лікар загальної практики - сімейний лікар – 9 (15,5%).
Серед причин страхових нещасних випадків переважають організаційні – 60,3% (35) нещасних випадків. Через техногенні, природні, екологічні та соціальні причини сталося 1,7% (1), психофізіологічні причини – 12,1% (7), технічні причини – 10,3% (6) нещасних випадків.