Узинська міська територіальна громада
Київська область, Білоцерківський район, місто Узин
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Прес-реліз управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області

Дата: 20.05.2021 14:50
Кількість переглядів: 367

 

Прес-реліз від 19.05.2021 р.

 

Управління соцстраху Київщини нарахувало 4 млн гривень допомог за лікарняними через профхвороби і травми

 

У січні - квітні 2021 року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області прийняло на фінансування лікарняні листки, видані в разі тимчасової непрацездатності, яка настала внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, на суму 4 млн гривень. Допомоги нараховано для 482 застрахованих осіб.

Зокрема, допомогу по тимчасовій непрацездатності через гостре професійне захворювання на COVID-19 призначено для 420 медиків на суму 2,7 млн гривень.

Нагадаємо, розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності, пов’язаній з виробництвом, складає 100% середнього доходу та фінансується ФССУ, починаючи з шостого дня непрацездатності (перші п’ять днів оплачує роботодавець). Розмір допомоги для потерпілих не залежить від тривалості страхового стажу.

Підставою для надання допомоги по тимчасовій непрацездатності, пов’язаній з нещасним випадком на виробництві або професійним захворюванням, є виданий у встановленому порядку листок непрацездатності та наявність акта розслідування нещасного випадку, пов’язаного з виробництвом, або акта розслідування хронічного професійного захворювання (отруєння).

 

Прес-реліз від 20.05.2021 р.

 

Управління соцстраху Київщини профінансувало щомісячні страхові виплати за квітень у повному обсязі

 

Щомісяця потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, зокрема у разі профхвороб на COVID-19, отримують від Фонду соціального страхування України страхові виплати, які компенсують втрачений заробіток залежно від ступеня стійкої втрати працездатності.

Виплати таких допомог здійснюються Фондом у наступному місяці за попередній. Станом на учора ФССУ завершив фінансування щомісячних страхових виплат за квітень, кошти перераховано вчасно та в повному обсязі для 4011 осіб. На це направлено 14,04 млн  гривень.

Середній розмір допомоги за підсумками чотирьох місяців цього року склав 3327,62 гривні.

Загалом з січня по квітень 2021 року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області нарахувало щомісячні страхові виплати для потерпілих або членів їх сімей у разі смерті потерпілих на загальну суму 57,11 млн гривень.

Нагадаємо, право на таку виплату настає з дня визначення МСЕК стійкої втрати професійної працездатності. Розмір щомісячної страхової виплати встановлюється відповідно до ступеня втрати працездатності та середньомісячної заробітної плати потерпілого перед настанням страхового випадку. При цьому, максимальний розмір щомісячної страхової виплати не повинен перевищувати 10 розмірів прожиткового мінімуму. Мінімальний розмір призначеної щомісячної страхової виплати потерпілому у перерахунку на 100% втрати професійної працездатності не може бути меншим за прожитковий мінімум.

 

 

Прес-реліз від 20.05.2021 р.

 

День вишиванки – більше, ніж традиція. Всесвітньому дню вишиванки 15 років

 

Щороку у Всесвітній день вишиванки працівники управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області підтримують національний флешмоб і приходять на роботу у вишитих українських строях.

Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. В Україні вишиванка теж символізує і родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї.

Сьогодні, 20 травня, працівники управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Київській області та відділень не залишилися осторонь, вкотре підтримали національний флешмоб і одягнулися у вишиванки. Віртуально до свята приєднався з батьківщини свята вишиванок Чернівців і начальник управління Георгій Галиць.

Ювілейний, уже 15-й, День вишиванки присвячено етномузиці та екологічним питанням. Цього року День вишиванки відбуватиметься у форматі Дня вуличної етномузики. На величезній кількості локацій (площі, парки, пішохідні вулиці) гратимуть традиційні музики (кобзарі, лірники, сопілкарі, трембітарі, дримбарі, цимбалісти тощо). Організатори пропонують партнерським організаціям долучатись до саме такого формату святкувань, уникаючи великих концертів та фестивалів.

 

Довідково: Особливості Київської вишиванки

Українська традиційна вишивка нараховує близько 300 швів, які шиються на основі 20 технік. У ХІХ столітті орнаменти та техніки оздоблення одягу були настільки унікальними, що можна було за сорочкою визначити, з якого села походить її власниця.

Основні кольори вишивки на Північній Київщині – білий, червоний та синій, а на Південній Київщині – білий та жовтий. З другої половини ХІХ століття синій починає замінюватися чорним кольором.

Для Київщини характерними були сорочки з коміром-стійкою, пишними рукавами та низом, оздобленим зубцями.

Першу сорочку (льолю) для дівчинки робили з рукавів маминої сорочки, а для хлопчика – з татової.

В жіночій сорочці вишивкою прикрашали рукави, уставки, манжети, комір та поділку. Особливо яскравими були сорочки дівчат на виданні.

Чоловічі сорочки у ХІХ столітті відрізнялися від жіночих довжиною та відсутністю вишивки на рукавах, проте все ж пишно оздоблювали манжети, маніжку та комір.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь