ДИТЯЧЕ СЕРДЕНЬКО – ЖИВИ!
Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» щорічно проводить акції з метою забезпечення дитячих лікарень якісним обладнанням. Цьогоріч, в усіх областях України проходить акція з метою збору коштів на закупівлю кардіологічного медичного обладнання у дитячі лікарні.
Медична допомога на обладнанні, закупленому за результатами благодійної акції «Серце до серця», надається БЕЗКОШТОВНО!
Дитяча рада Узинської громади активно долучилися до участі у благодійній акції. З 1 по 30 квітня проводився благодійний збір коштів, до якого долучилися всі навчальні заклади та небайдужі жителі Узинської громади.
Сьогодні, 3 травня, лідери учнівського самоврядування завершили благодійну акцію «Серце до серця» у нашій громаді. Ми перераховуємо 6995 гривень на закупівлю кардіологічного обладнання у дитячі лікарні Київської області.